O firmie

Zaborowski

Firma Zaborowski od ponad trzech dekad podejmuje trudne zlecenia i realizuje nawet najbardziej skomplikowane technicznie przyrządy i narzędzia. Nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowany zespół pracowników staje na wysokości zadania, by sprostać wysokim oczekiwaniom klientów.

  • form wtryskowych do tworzywa
  • form cieśnieniowych do aluminium
  • form do przetwórstwa gumy
  • form rozdmuchowych
  • oprzyrządowania specjalnego

Wytwarzane przez nas formy posiadają gwarancję niezawodności potwierdzoną kartą gwarancyjną. W okresie gwarancji zapewniamy serwis techniczny, a także konserwację i pomoc doraźną. Przyznajemy opiekę techniczną w ramach serwisu pogwarancyjnego z możliwością napraw i wymiany zużytych elementów w całym cyklu życia urządzenia.

Posiadamy maszyny sterowane numerycznie od cenionych światowych dostawców jak Hermle, Makino czy Sodick.

Zlecenia realizujemy według dokumentacji własnej i powierzonej w oparciu o części znormalizowane na życzenie klienta z różnych firm. Maksymalny wymiar form, wykonanych w naszym zakładzie to 1600x800mm, z możliwością osiągnięcia VI klasy dokładności bez konieczności szlifowania.

Formy tworzymy ze stali narzędziowych najlepszej jakości, co gwarantuje ich długą eksploatację. Na życzenie klienta konstrukcje opieramy na korpusach i normaliach dostarczanych przez sprawdzonych dostawców takich jak FCPK Bytów, Hasco, Meusburger. Obróbkę cieplną i chemiczną powierzamy wyspecjalizowanym zakładom posiadającym najnowszą technologię.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • wykonawstwa form
  • regeneracji i remontu form wtryskowych i innych oprzyrządowań
  • obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej
  • Projektowania, opracownia projektu wyrobu 2D i 3D, stworzenia dokumentacji technicznej
  • Doradztwa technicznego

W celu zapoznania się ze specyfikacją naszej oferty prosimy o kontakt.

Jakość

Nowoczesny park maszynowy i wyspecjalizowana kadra staje na wysokości zadania, by sprostać wysokim oczekiwaniom klientów.

Doświadczenie

Od 1982 roku specjalizujemy się w produkcji form wtryskowych. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane technicznie przyrządy i narzędzia.

Indywidualne podejście

Gwarantujemy indywidualne podejście, dopasowanie projektu do potrzeb klienta, zapewniając wsparcie techniczne i fachowe doradztwo na całym etapie realizacji zlecenia.

Najnowsza technologia

Od początku powstania firmy stawiamy na najwyższą jakość tworzonych przez nas narzędzi. Park maszynowy stanowią maszyny najlepszych światowych producentów.

Dowiedz się więcej